Home Over ons Nieuws en publicaties Nieuwsoverzicht 119 nieuwe sociale huurwoningen aan de Bergerslaan in Beverwijk

119 nieuwe sociale huurwoningen aan de Bergerslaan in Beverwijk

Leestijd: 1 minuut

Aan de Bergerslaan in Beverwijk komen 119 nieuwe sociale huurappartementen. Met de gemeente maakten we hierover afspraken. De woningen bouwen we in 2 fases. Tussen de Bergerslaan en de Wijk aan Duinerweg komt ook een groene binnentuin.

Meer woningen voor woningzoekenden

Met dit project voegen we nieuwe sociale huurwoningen toe aan Beverwijk. Zo krijgen meer mensen de kans om een passende woning te vinden. De appartementen komen in de hogere prijsklassen binnen de sociale huur. Daardoor ontstaat meer keuze voor verschillende doelgroepen in de Kuenenpleinbuurt.

Fijne buurt om in te wonen

Naast de nieuwe woningen investeren we ook in de leefomgeving. De binnentuin en het extra groen zorgen voor een prettige woonomgeving voor huidige en toekomstige bewoners. Samen met de gemeente werken we aan een buurt waar mensen fijn kunnen wonen en elkaar kunnen ontmoeten. De bouw van de eerste 52 appartementen start naar verwachting eind 2026. Daarna volgt de tweede fase van het project. 

 

Beeld links: artist impression nieuwbouw, ontwikkeld door Hoogeveen Architecten. 

Beeld rechts: Vincent Kellenaar (links) en Maarten Oomes tekenen de overeenkomst.

Voorbeeld van hoe het gebouw eruit gaat zien.
Wethouder Vincent Kellenaar en Bestuurd Maarten Oomes geven elkaar een hand.